Od 02.11.2010r. do 20.06.20011r.w naszej szkole realizowany jest Projekt PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY, który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżet państwa. Zajęcia odbywają się od 3 stycznia 2011r. 2 razy w tygodniu po 2 godz. W Projekcie w roku szkolnym 2010/2011 bierze udział klasa Ia (29 uczniów). Projekt ten w SP 6 realizowany jest już 3 rok. Hasło przewodnie w tym roku  – " Nauka to świetna zabawa". Celem  zajęć jest kształtowanie kompetencji kluczowych w oparciu o teorię inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Zajęcia umożliwiają działania we wszystkich dziedzinach aktywności prowadzących do rozwijania kompetencji kluczowych, a szczególnie językowej, matematyczno – przyrodniczej, artystycznej, ruchowej, komunikacyjno – informacyjnej, oraz społecznej: intrapersonalnej i interpersonalnej. Uczniowie na zajęciach poprzez zabawę i doświadczenia uczą się i zbierają wiadomości,które wykorzystają na  lekcjach w klasie I oraz w późniejszej karierze szkolnej. Zajęcia te prowadzi wychowawczyni kl.1a- mgr Renata Targosz.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć cheeky
 
 
 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha