W piątek 23 lutego uczniowie klasy VII B i VII A mieli możliwość spotkania się z uczniami z Technikum Weterynarii z Jastrzębia-Zdroju. Uczennice z II klasy technikum opowiedziały o swoim kierunku: jak wygląda szkoła, czego się uczą, na jakiej zasadzie są zaliczenia i egzaminy, gdzie odbywają praktyki.
Podczas spotkania uczennice zrobiły pokaz udzielania pierwszej pomocy psiakowi. Uczniowie z naszej szkoły nauczyli się jak właściwie pomóc zwierzakowi po wypadku. Mieli również możliwość przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy na fantomie psa. Zajęcia pozwoliły uczniom klas VII bliżej poznać zawód technika weterynarii. Wszystkim bardzo podobały się zajęcia przeprowadzone przez starsze koleżanki, za które bardzo dziękujemy.
Uczniowie klas VII i nauczyciele SP 6