What time is itW minionym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia Akademii Sukcesu w kolejnych, nowo utworzonych grupach rozwojowych. W poniedziałek 12. 02 zaszczyciła nas swoją obecnością liczna grupa dzieci z rocznika 2007 – 2009, natomiast w piątek 16.02 pełne zapału i energii dzieciaki z rocznika 2004 – 2006. Ze względu na duże zainteresowanie chcemy stworzyć kolejną grupę. Dlatego drodzy Rodzice, jeśli pragniecie otworzyć przed swoim dzieckiem drogę do sukcesu, to zapraszamy do nas!
Dzieciaki! Nie boicie się wyzwań? Zapraszamy do Akademii Sukcesu!
Zabieramy dzieci w świat przygody i zabawy, w którym poznają siebie, swoje możliwości i nabierają chęci do pokonywania trudności i lęków. A na naszych pierwszych zajęciach mówiliśmy o tym, dlaczego warto być w grupie i co zrobić, aby mieć kolegów, za którymi warto skoczyć w ogień.

Więcej informacji na temat projektu na www.akademiasukcesu.net

oraz u p. Aurelii Golda pod nr tel. 692751134.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha