Wczoraj, 21 czerwca nasza Szkoła została wyróżniona podczas uroczystości Miejskiego Zakończenia Roku Szkolnego. Praca Grona Pedagogicznego oraz całej społeczność Szkoły została uhonorowana przez Panią Prezydent Annę Hetman, która na ręce Pana Dyrektora Roberta Barei złożyła podziękowania i gratulacje za działalność edukacyjną, udział uczniów w wolontariacie, twórcze działania i spektakularne osiągnięcia naszych uczniów. Dodatkowo nagrodzona została za swoje szczególne osiągnięcia i pracę twórczą- Pani Aurelia Golda. Stypendia otrzymały także nasze dwie uczennice: Dominika Kupczak– średnia 6,0 oraz liczne wyróżnienia w konkursach, a także Amelia Koralewska– za swoje wyjątkowe osiągnięcia w konkursach recytatorskich i pasję aktorską.
GRATULUJEMY!!!