W lutym uczniowie naszej klasy II b wymienili się kartkami sympatii z uczniami klasy II b ze Szkoły Podstawowej nr 14
My naszą kartkę zaprojektowaliśmy w formie pociągu. Każdy wagonik prezentował zainteresowania jednego z nas. Prace nad kartką zajęły nam trochę czasu. Jednego dnia powstawały wagoniki, pracowaliśmy z dużym zaangażowaniem. Każdy starał się jak najładniej i najciekawiej przedstawić swój wagonik. Następnego dnia z wagoników powstał pociąg.
Koleżanki i koledzy ze szkoły w Borynii przysłali nam kartkę z imionami wpisanymi w czerwone serduszka.
Kartki sprawiły nam dużo radości. Z niecierpliwością czekamy na kolejne działania w ramach współpracy obu szkół.

2b 2
2b 1

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha