Ola i Adam10.01. 2016 r. w ZS nr 5 w Jastrzębiu – Zdroju odbył się MIEJSKI PRZEGLĄD KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKACH ŚWIATA. Wydarzenie było skierowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych i wpisuje się w realizację projektu „Razem dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu – Zdroju”. Przedstawiciele uczniów jastrzębskich szkół wykonywali świąteczne utwory w różnych językach. Reprezentantami naszej szkoły byli Aleksandra Dusza z kl. 5a oraz Daniel Adamski z kl. 3a.  – Ola zagrała i zaśpiewała „Silent night”, a Daniel- „Rudolph – the red-nosed reindeer”. Ich występy nagrodzone zostały gromkimi brawami. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha