W tym tygodniu dzieci z klas 1-3 mogą uczestniczyć w warsztatach kulinarnych „Zdrowy talerz”. Jest to lekcja o tym, jak zdrowo się odżywiać, jakich produktów trzeba unikać. Dzieciaki same przygotowują hamburgery, ale kotlety są przyrządzone z … kaszy jaglanej. Ja jeszcze tego nie jadłem, ale podobno smakują jak te prawdziwe kotlety mięsne. Dzieci same sobie układają kotleciki i warzywne dodatki na hamburgerowych bułeczkach. Potem pod okiem pań prowadzących wyciskają pyszne soki owocowo-warzywne. Są to prawdziwe soki, pełne witamin, nie zawierają żadnych konserwantów ani cukru i wszystkim bardzo smakują. Warsztaty dla dzieci z klas 4-6 o podobnej tematyce odbędą się w drugim półroczu.
Dzięki: Lex:D

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha