… Gdy czekaliśmy na przystanku było bardzo zimno.  Weszliśmy do autobusu i zrobiło się od razu cieplusieńko. Gdy wysiedliśmy z autobusu w Jastrzębiu poszliśmy do kręgielni Pub na ulicy Łowickiej. Byłem siódmy w kręglach. Najlepszy był Paweł miał 132 punkty, a drugi Adam miał 104 punkty. Trzeci był Mateusz, ale nie pamiętam ile miał punktów. Byłem bardzo zadowolony, ale to dopiero był  początek. Po kręglach poszliśmy do Mc Donald’ s. Siedziałem z Mateuszem, Kacprem i Adamem. Zjedliśmy małe co nieco i poszliśmy do szkoły. Tam bawiliśmy się w grę „5 sekund”. Przyniosła ją Ala. Po grze  tworzyliśmy  kabarety. Gdy skończyliśmy kabarety  poszliśmy po klocki do piwnicy, aby zbudować zamek. Później klocki przydały nam się  do dyskoteki. Na dyskotece było oczywiście dla nas chłopców nudno i ciemno. Po dyskotece budowaliśmy „domy”, w których mieliśmy spędzić noc. Nocowałem z Bryanem i Adamem. Mieliśmy dom z stołów od tenisa, drabinek (sportowych), koszyków do piłek i klocków. Po budowaniu poszliśmy na film „Narnia”. Wszyscy usnęli na filmie, ja też, może dwie osoby nie usnęły. Po filmie budowaliśmy nadal domy. Później graliśmy w UNO. I w końcu przyszedł czas na sen. Kiedy wstaliśmy rano wszyscy byliśmy baaaaaaardzo zmęczeni i kiedy wróciliśmy do domu było słodkie odsypianko, ale tak naprawdę był to super dzień i noc.

Hub 😉

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha