Kiedy Pani zadała mi pytanie: „Czy lubię moją szkołę?”, nad odpowiedzią nie zastanawiałam się długo. Jasne, że tak!  W naszej szkole jest ekstra, mamy super nauczycieli i nauczycielki, lekcje są bardzo ciekawe i bardzo śmieszne. Najbardziej lubię takie przedmioty: język polski, matematykę i przyrodę. Naprawdę- SP6 jest super!
POLECAM, Klaudia kl.4

Jestem uczennicą 6 klasy i okazuje się, że najbardziej lubię grać na gitarze. Moim ulubionym przedmiotem jest muzyka. Kiedy rozpoczęłam tutaj naukę o gitarze nie wiedziałam nic. Zapisałam się jednak na kółko gitarowe, bo namówiła mnie koleżanka. Po dwóch latach potrafię zagrać każdą piosenkę, oczywiście muszę trochę poćwiczyć.
Oliwia

Uważam, że moja szkoła jest fajna dlatego, że mogę spotkać się z koleżankami, uczą w niej nauczyciele, którzy bardzo dobrze tłumaczą nowo poznane wiadomości.
Na przerwach i lekcjach nigdy nie jest nudno, zawsze się coś dzieje. W mojej klasie na każdej lekcji nie brakuje śmiechu. Moim zdaniem nasza szkoła jest bardzo fajna :).
Ania IVa

Najbardziej w naszej szkole lubię nauczycieli.
Polecam przyjście do tej szkoły.
Kamil kl.4

Witajcie! Dzisiaj chciałam Wam powiedzieć, dlaczego warto i dlaczego lubię chodzić do szkoły SP 6!
Bardzo lubię chodzić do mojej szkoły dlatego, że są bardzo mili, fajni, sprawiedliwi i dobrze tłumaczący nauczyciele. Mamy darmową dostawę mlek w kartonikach, soczków, warzyw i owoców. Nasza szkoła posiada również plac zabaw, sklepik i stołówkę. Przed i po lekcjach można spędzić czas na świetlicy. Nasza szkoła jest czynna do godziny 18:00.
Naprawdę warto chodzić do SP 6! Zapraszamy!
Napisała dla Was Werka 🙂