Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu- Zdroju ogłasza nabór do klasy czwartej sportowej o profilu piłka siatkowa na rok szkolny 2015/2016.

Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich dzieci- rocznik 2005- ( chłopców i dziewcząt), które chcą nauczyć się zasad gry w piłkę siatkową.

Siatkówka to szczególna dyscyplina rozwijająca sprawność fizyczną, umysłową, doskonaląca umiejętność integracji z grupą, kształtująca charakter. Od kilku lat prowadzimy klasy sportowe i osiągamy coraz większe sukcesy m.in. w ubiegłym roku czwartoklasiści z naszej szkoły zajęli II miejsce w Turnieju Minisiatkówki o tytuł Mistrza Śląska i jednocześnie byli największą niespodzianką zawodów, a piątoklasiści wygrali turniej w swojej kategorii wiekowej i zdobyli tytuł Mistrza Śląska. Ponadto reprezentowali nasze miasto w Mistrzostwach Polski , gdzie zajęli IV miejsce.

Zapraszamy wszystkich chętnych! Nie musisz być mistrzem! Wystarczy, że lubisz sport, rywalizację i jesteś gotowy na systematyczny trening.
Gwarantujemy:
– naukę gry w piłkę siatkową pod okiem wykwalifikowanych trenerów,
– 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu,
– uczestnictwo w rozgrywkach Śląskiej Ligi Minisiatkówki,
– możliwość wyjazdu na obozy sportowe organizowane przez szkołę.
Uwaga! Zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby w przyszłym roku chodzić do klasy sportowej na bezpłatne zajęcia „ Radosnej siatkówki”.
Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek od 15.30 do 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Zapraszamy!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha