Szkoła Podstawowa nr 6

im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu – Zdroju 

OGŁASZA ZAPISY DZIECI DO KLAS PIERWSZYCH

 NA ROK SZKOLNY 2015/2016 : 

urodzonych w roku 2008 i 2009

Szkoła oferuje:

 • zajęcia lekcyjne od godziny 8:00,
 • tablice interaktywne w klasach,
 • zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z wadami postawy,
 • opiekę w świetlicy dla wszystkich dzieci w godz. 6.45-15:00 ,
 • możliwość korzystania ze stołówki,
 • zajęcia w świetlicy środowiskowej czynnej w godz. 14:00 – 18:00,
 • porady pedagoga,
 •  bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych :

przedmiotowe kółka zainteresowań, kółko plastyczne, informatyczne, taneczne, teatralne, muzyczne, gitarowe, dziennikarskie, szachowe, kulinarne,  misyjne, zajęcia sportowe – SKS – piłka siatkowa, koszykówka, tenis stołowy,  gry i zabawy zespołowe, gimnastyka korekcyjna, przygotowanie do testu kompetencji,

dobrze wyposażoną bibliotekę – Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej,

 • świetlica 6-latka – pomieszczenie rekreacyjne dla najmłodszych uczniów,
 • zaplecze sportowe w postaci: duża sala gimnastyczna, dwie salki do ćwiczeń i zabaw ruchowych, plac zabaw, boiska do różnych dyscyplin sportowych,
 • komputerową pracownię multimedialną,
 • fachową i wykształconą kadrę,
 • od klasy IV możliwość zapisu chętnych uczniów do klas o profilu sportowym– piłka siatkowa.

Uczniowie  klas I-III uczestniczą w licznych programach i projektach unijnych oraz edukacyjnych: „Owoce i warzywa w szkole”, „Szklanka mleka”, „Bajkoterapia”, „Moje miasto bez elektrośmieci”, „Ratujemy i uczymy ratować”, korzystają z urządzeń sfinansowanych dzięki programowi „Radosna Szkoła” .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Szkoła należy do Klubu Szkół UNICEF oraz posiada certyfikat  „Szkoły Odkrywców Talentów”, „ Szkoły z klasą”, „Przyjazna szkoła dziecku choremu na cukrzycę”, „Przyjazna Szkoła”, „Szkoła bez przemocy”.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha