1aW październiku, z inicjatywy Rodziców Absolwentów naszej szkoły, powstał Szkolny Klub Sportowy o wdzięcznej nazwie JAJO.
Klub działa przy Stowarzyszeniu Drabina, działającym w Naszej Szkole.
Dzięki pomocy i uprzejmości Dyrekcji udało się wygospodarować wolne terminy na treningi, w których 12 młodych siatkarzy rocznika 2000 pilnie trenuje pod okiem p. Mirosława Rupka.
Drużyna jest dopiero w fazie budowy ale już zaprezentowała się w mieście. W swoim pierwszym występie gościliśmy Reprezentację Straży Pożarnej z Jastrzębia-Zdroju.
Mecz zakończył się wygraną naszych Absolwentów w stosunku 3 – 0. Reprezentacja Straży Pożarnej zapowiedziała, że w krótkim czasie weźmie srogi rewanż, zobaczymy.
W dniu 13 listopada w Rybniku, drużyna SKS JAJO rozegrała mecz sparingowy z TS Volley Rybnik, Finalistą Śląskiej Ligi Siatkówki, po wyrównanej walce JAJO przegrało 1 – 2.
Drużynie udało się również pozyskać sponsora, za sprawą którego już w najbliższym czasie drużyna SKS JAJO będzie mogła zaprezentować się w nowych strojach.

ŻYCZYMY DRUŻYNIE POWODZENIA ! ! !

1b 1c