ZAPRASZAMY W SOBOTĘ 7 CZERWCA OD 15.00

FESTYN ORGANIZOWANY JEST PRZY WSPÓŁPRACY RADY RODZICÓW, RADY PEDAGOGICZNEJ I STOWARZYSZENIA”  DRABINA”.Będzie to czas na podziwianie najmłodszych talentów, na  poznanie ludzi z pasjami, na zabawę przy muzyce, sport oraz miłą integrację. Wśród wielu atrakcji wymienię najważniejsze:

występy artystyczne: nasze talenty teatralne,muzyczne,sportowe oraz pokazy szkół tańca „EKSPLOZJA TAŃCA” I „DANCE PASSION”;występ zespołu „Wiolinki”; turniej siatkówki -dla rodziców i dla dzieci; muzyka DJ DANIELA i karaoke; smakołyki z domowej kuchni; zabawy dla najmłodszych i nie tylko:)

„DO ZABAWY POTRZEBNY MIŁY TOWARZYSZ I NATCHNIENIE, WIĘC SWOBODA.” [J.KORCZAK]

 

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha