11 i 12 kwietnia 2014r. byliśmy na Ogólnopolskm Turnieju Siatkarskim , który został zorganizowany w Zespole Szkół nr 155 w Krakowie. Nasza szkołę reprezentowali wybrani uczniowie klas sportowych 4c i 6b. Rozgrywki odbywały się w zespolach dwu, trzy i czteroosobowych na dwóch olbrzymich salach gimnastycznych jednocześnie. Zawodniczki z klasy 4c zajęły IV miejsce, chłopcy z klasy 6b- VIII miejsce, a dziewczynyIX miejsce. Na zakończenie wszyscy otrzymaliśmy słodką nagrodę pocieszenia- tabliczkę czekolady. Nocowaliśmy w szkole, było wesoło, a momentami strasznie, ponieważ opowiadaliśmy sobie przerażające historie. Humory wszystkim dopisywały, chcemy więcej takich wyjazdów!!!
Julek i Gabryś

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha