Hej!

12 stycznia 2014 roku odbył się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pt. „Na ratunek”. W całej Polsce zebrano 35,5 mln złotych, a w Jastrzębiu aż 108 238,10 zł 😀 !!! Nasz Pan Dyrektor już po raz trzeci był jednym z głównych organizatorów akcji w Jastrzębiu, a główny sztab był w naszej szkole. U nas też odbyły się zajęcie taneczne za „wrzut do puchy” dowolnej kwoty ;). Zabawa ta miała miejsce w sali gimnastycznej pod okiem nauczycielki z Eksplozji Tańca pani Marzeny Górniok :). Ponadto można było pójść na wieczór filmowo-taneczny, Pokaz Straży Pożarnej, występy jastrzębskich szkół. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Wikaaa d-_-b i Doraaa XD