19 kwietnia grupa dzieci ze świetlicy w składzie:

  • Wiktoria Paw
  • Marta Kwiatkowska
  • Bernadetta Króliczek
  • Paulina Gromik
  • Weronika Jurgowian
  • Patryk Olejniczak

wzięła udział w konkursie na inscenizację słowno- muzyczną inspirowaną twórczością Ludwika Jerzego Kerna. Przegląd odbył się na scenie w Domu Zdrojowym. Nasze „ŚWIETLIKI” pracowały pod kierunkiem p. Aurelii Goldy, która wyreżyserowała przedstawienie oraz zadbała o kostiumy. Wysiłek się opłacił!!! Występ młodych aktorów wzruszył i zachwycił przede wszystkim Krzysztofa Jerzego Kerna- syna poety, który przyznał grupie NAGRODĘ SPECJALNĄ. Jako wyraz uznania za inscenizację pt. „Krowa autostradowa” dzieciaki otrzymały książkę z dedykacją od żony poety,  Marty Stebnickiej- Kern.

Jesteśmy dumni i gratulujemy 😉

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha