Hejoo!

Dzisiaj coś poważniejszego. Porozmawiamy o sprawdzianie kompetencji, który będą pisać szóste klasy. Jest to najważniejszy test dla każdego ucznia szkoły podstawowej. A oto kilka zasad, o których powinniście pamiętać:
1.Nie wnoś na salę egzaminacyjną telefonu komórkowego, odtwarzaczu mp3 lub innych urządzeń tego typu.
2.Przeczytaj instrukcję na pierwszej stronie arkusza. Słuchaj wyjaśnień udzielanych przez nauczyciela.
3.Uważnie zakoduj pracę i wypełnij kartę odpowiedzi.
4.Zapisuj odpowiedzi długopisem z czarnym tuszem. Ołówek przeznaczony jest tylko do wykonania rysunków.
5.Pisz czytelnie i starannie w wyznaczonych miejscach.
6.Nie zadawaj nauczycielowi pytań dotyczących zadań egzaminacyjnych.
7.Pracuj samodzielnie.
8.Nie ściągaj. Nie pozwalaj, aby inni uczniowie ściągali od Ciebie.
9.Nie przeszkadzaj innym uczniom. Nie rozmawiaj.
10.Zgłoś nauczycielowi, jeżeli poczujesz się źle.
11.Pilnuj, ile czasu zostało Ci do końca sprawdzianu.
12.Jeżeli skończysz rozwiązywać zadania przed upływem wyznaczonego czasu, zgłoś to nauczycielowi, podnosząc rękę.
POWODZENIA NA SPRAWDZIANIE:]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tego dnia (04.04.2013r.) młodsze klasy mają wolny dzień od zajęć dydaktycznych. Jak ja się cieszę. Będę miała czas na naukę! 😉
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~