Po raz kolejny wyjechaliśmy w góry na zimowe białe szaleństwo:) – kilka fotek do obejrzenia w galerii.

Tym razem odwiedziliśmy Tatry – mieszkaliśmy w Murzasichlu, na nartach śmigaliśmy w  Małym Cichym, Jurgowie, Czarnej Górze i niektórzy zaliczyli nocne jazdy na Kotelnicy. Oprócz jazdy na nartach pobawiliśmy się na snowtubingu w Murzasichlu,pospacerowaliśmy po Zakopanem i  wykąpaliśmy ciała w termach Bania. Wszystko to działo się pod świetną opieką, przy doskonałych warunkach pogodowych, a  przede wszystkim wesoło i bezpiecznie! Oto lista dzieci z naszej szkoły, które w tym roku wyjechały ze mną na zimowisko:Kasia Komorowska, Filip Borkowski, Krzyś Mitula, Kamila Wiśniewska, Mikołaj Cochur, Gabrysia Walica, Kuba Szpyra, Kuba Myszka i Szymon Radajewski. Wszyscy spisali się rewelacyjnie i z wielką niecierpliwością będę czekać na kolejną zimę, aby znów razem z Wami pośmigać na białym puchu:) POzdrawiam wszystkich gorąco i pamiętajcie- za rok kolejne zimowisko – Ola Mitula:)

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha