Dnia 21 listopada po raz kolejny spotkaliśmy się z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych nr 10 im. ks. prof. J.Tischnera . Dzięki tym spotkaniom nasi uczniowie coraz lepiej poznają postać Józefa Tischnera, a uczniowie z ZSS nr 10 poznają postać Janusza Korczaka. Najważniejsze jednak w tych cyklicznych imprezach jest wzajemne poznawanie się dzieci:). Tym razem spotkanie poświęciłam omówieniu praw dzieci, jakie zaczął wprowadzać w życie własnie Janusz Korczak, zwłąszcza z  najważniejszym z nich – prawem do tożsamości. Uczniowie pracowali w zespołach, przedstawiali siebie „ozdabiając” szablony ludzi. Po prezentacji własnej pracy każdy z uczniów otrzymał gazetkę z prawami dziecka. Jak zawsze było sympatycznie i miło. Zapraszam do obejrzenia galerii na stronie ZSS: http://www.zssnr10tischner.pl/news.php?id=135

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2021 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha