W czwartek 29 listopada Zarząd Osiedla Pionierów zaprosił dzieci klas 4-6 na super zabawę andrzejkową, która została zorganizowana w Szkole Podstawowej nr6. Wszyscy chętni przebrali się w wymyślne stroje andrzejkowe, które później zostały ocenione w konkursie i oczywiście nagrodzone gromkimi brawami oraz nagrodami ufundowanymi przez Zarząd. Dla wszystkich dzieci zostały przygotowane zimne napoje, które świetnie komponowały się z gorącą atmosferą zabawy. Odbyły się też typowe wróżby andrzejkowe, a gorący wosk ukazywał najbliższą przyszłość wszystkim ciekawskim. Gwoździem programu był oryginalny występ iluzjonisty, który przeniósł widzów w świat pełen czarów i tajemnic. Dzieci bawiły się doskonale za sprawą świetnego didżeja, który genialnie miksował muzykę na żywo, a towarzyszyły temu wszystkiemu efekty świetlne, dymy i bańki mydlane. Zabawa była tak udana, że dzieciaki nie mogą doczekać się kolejnej imprezy w postaci zabawy karnawałowej.

Redaktorzy E- G@zetki SP6
Zdjęcia do obejrzenia znajdziecie w naszej GALERII cool

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha