Wrzesień 2012:

Po długich przygotowaniach w końcu ruszyli w wymarzoną podróż kosmiczną! Przez cały wrzesień zajęcia na świetlicy poświęcone był przygotowaniu załogi jak i samego promu kosmicznego do podróży w świat wyobraźni. Podczas wspólnych zajęć przyszli mali kosmonauci rozmawiali o tym, jak ważna jest zgoda, współpraca i odpowiedzialność za wspólne dobro. Każde dziecko zobowiązało się przestrzegać wspólnie stworzonego kontraktu i aktywnie angażować się w prace naukowo – badawcze podczas rocznej wyprawy.

A oto krótki raport z pierwszych dni w kosmosie:

Warunki atmosferyczne zmienne. Zmagamy się z upalnymi promieniami słonecznymi i silnymi podmuchami wiatru. Przeżyliśmy już pierwszy deszcz meteorytów. Uwaga! Napotkaliśmy w kosmosie istoty pozaziemskie! Są bardzo pozytywnie nastawione do dzieci. Nieustannie zapraszają nas do wspólnej zabawy w swojej krainie Fantazji. 

A.G.

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha