Szanowni Państwo!

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki od dnia 17 maja 2021r. następuje kolejny etap powrotu do nauki stacjonarnej szkół.

W związku z powyższym od poniedziałku, dnia 17.05. 2021r.:
– naukę stacjonarną kontynuują uczniowie klas 1-3 zgodnie z planem lekcji i zasadami organizacji zajęć,

– uczniowie klas 4-8 rozpoczynają naukę w systemie hybrydowym zgodnie z harmonogramem.

Zgodnie z nowymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Sanepidu zostały opracowane NOWE dokumenty i procedury regulujące funkcjonowanie szkoły, świetlicy, biblioteki, organizację zajęć, które znajdują się w załącznikach umieszczonych pod wiadomością:

– PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 na terenie SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 6 im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu-Zdroju obowiązujące od dnia 17 maja 2021r.,
– Zasady organizacji pracy i funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu- Zdroju w okresie pandemii Covid-19, obowiązujące od dnia 17 maja 2021 r.

Z poważaniem-
Robert Bareja