Zapraszamy do udziału w wolontariacie dotyczącym pisania kartek świątecznych z życzeniami.

Chętni uczniowie samodzielnie wykonują kartki i obdarowują nimi dzieci – wychowanków Domu Dziecka mieszczącego się na ul. Opolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Szkoła dysponuje listą dzieci.
Wykonując kartkę można korzystać z dostępnych artykułów plastycznych, wzorów życzeń, różnych symboli świątecznych.
Podpisaną kartkę prosimy włożyć do koperty i zostawić w sekretariacie szkoły do piątku 18.12.2020 roku do godz. 11.00.
Jeszcze w piątek zostaną dostarczone do instytucji!

“To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia” (Paul Thiry Holbach)

“Człowiek jest szczęśliwy tylko wtedy, kiedy kocha i coś daje. Albowiem większym szczęściem jest dawać niż brać” (Max Scheler)