Fundacja JSW zachęca do wzięcia udziału w KONKURSIE „Lekcja on-line – wyjaśnienie znaczenia Jastrzębskiego Porozumienia”.
Do wygrania atrakcyjne nagrody – wysokiej klasy laptopy!
Powyższy konkurs to jeden z trzech propozycji przygotowanych przez Fundację JSW w ramach upamiętnienia i kultywowania Porozumienia Jastrzębskiego. Szczegóły wkrótce!
Konkurs ma charakter edukacyjny. Celem Konkursu jest wyłonienie najciekawszych pomysłów na przeprowadzenie lekcji online na temat znaczenia w historii Rzeczypospolitej Polskiej oraz województwa śląskiego Porozumienia Jastrzębskiego, dedykowanej dla dzieci i młodzieży uczęszczających do przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Lekcja on-line ma zapoznać dzieci i młodzież z historycznymi wydarzeniami z przed 40 laty i umożliwić zdobycie wiedzy na temat Porozumień Jastrzębskich.
Szczegóły w załączeniu oraz na stronie www.fundacjajsw.pl, a także naszych kanałach społecznościowych FB i Instagram.

KONKURS Lekcja on-line