8 czerwca 2011r PREZENTACJĄ EFEKTÓW zakończyła się realizacja Projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Uczniowie klasy Ia przygotowali występ artystyczny pt. "Moja mała dłoń", który był podziękowaniem dla rodziców za ich miłość i oddanie. Podczas występu mali artyści wykazali się umiejętnościami zdobytymi podczas zajęć lekcyjnych oraz unijnych. Okazali się wielkimi aktorami, muzykami i plastykami. Nie zabrakło prezentów dla rodziców, ktore u nie jednego rodzica wywołały 
uśmiech na twarzy a nawet łezkę w oku. Na pamiątkę każdy uczestnik Projektu otrzymał dyplom oraz palcynkę myszkę, miniaturkę pacynki przewodniej – Różyczki. Prezentacja zakończyła się wielkimi brawami i słodkim poczęstunkiem.  
 
Renata Targosz

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha