16 października 2019 r. odbyły się w naszej szkole kolejne rodzinne warsztaty artystyczne. Tym razem zmagaliśmy się z kartkami, klejami, taśmami oraz sprzętami o tajemniczo brzmiących nazwach tj. gilotyna, trymer, bindownica. Wszystko po to, aby stworzyć wyjątkowy notes – Kronikę Sukcesu, w której możemy zapisywać swoje osiągnięcia, utrwalać ważne chwile, a nawet wklejać pamiątkowe zdjęcia. Jak nie trudno się domyśleć, każda kronika była wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie tylko dlatego, że nie było dwóch tych samych wzorów bądź kompozycji, ale przede wszystkim, kroniki powstały w niecodziennej atmosferze – było wiele uśmiechów, twórczych zmagań i rodzinnych „przytulasów”.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Kuferek artystyczny – skarbnica dziecięcych pomysłów” realizowanego przez Stowarzyszenie Drabina, dzięki środkom Fundacji Wawel z rodziną – Serce Rośnie.