Pierwszy dzwonek, pierwsze lekcje, pierwsze prace domowe …
Gdzie długopis? Gdzie ołówek? Gdzie gumka?
Teraz już wszystko będzie w jednym miejscu!
Nasi mali artyści, przy pomocy swoich najbliższych wykonali PRZYBORNIK NA BIURKO!

Powstawanie małych arcydzieł nadzorowała pani Katarzyna Kędzierska, która już od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na warsztatach w Ośrodku Fundacji Światło-Życie AKADEMIA SUKCESU. Pracy i nauki było sporo, prawie trzy godziny malowania, klejenia, suszenia i woskowania. Dowiedzieliśmy się co kryje pojęcie MIXMEDIA, TRÓJKĄT WIZUALNY i „CIAPCIANIE”. Jesteście ciekawi co? Śledźcie nadchodzące wydarzenia na stronie www.akademiasukcesu.net albo szukajcie informacji na plakatach. Następne warsztaty już w październiku!

A jak było? Cudownie! Dużo pozytywnych emocji: zachwyt, ciekawość, radość ze wzajemnej pomocy. Zobaczcie sami! Nasze uśmiechnięte buzie i oczy pełne zaciekawienia powiedzą Wam resztę! Zapraszamy do GALERII, gdzie można podejrzeć nasze artystyczne zmagania.
Rodzinne warsztaty artystyczne w naszej szkole zostały zorganizowane dzięki funduszom Fundacji Wawel z rodziną w Programie ” Z miłości do radości – serce rośnie – edycja II”. Zorganizowało je dla nas Stowarzyszenie „DRABINA”.

link do zdjęć:
http://akademiasukcesu.net/galeria#nanogallery/nanoGallery/AJdLj98zUdZnNJ2lbJ3uJEDWRrKkXYDjxqrL2798o-iC-CF40XX9oiLLQO-o9aSZYKltbGTzfDgl

Pozdrawiam Aurelia Golda

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2021 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha