8 czerwca 2019r. odbyło się IX Jastrzębskie DYKTANDO. W tym roku uczestnicy walczyli o tytuły Mistrzów Ortografii i Kaligrafii. Nowością tej edycji był e-Quiz, który pozwalał sprawdzić swoje możliwości z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych. Chętni walczyli o tytuł Mistrza e-Quizu i Małego Mistrza e-Quizu.
Zadaniem uczestników było napisanie podyktowanego tekstu z jak najmniejszą liczbą błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. W e-Quizie chętni zaznaczali poprawną formę wyrazu. Wygrywał ten, kto wykonał zadanie bezbłędnie i najszybciej.
Borys Stefański uczeń klasy 2 b otrzymał tytuł Jastrzębskiego Małego I Wicemistrza e- Quizu.
Ponadto Borys Stefański został wyróżniony jako najmłodszy uczestnik Dyktanda.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2021 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha