Wspaniała wiadomość- Daniel Adamski z kl.5a i Alicja Chmielowiec z kl.6d zostali Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego Memory Master z języka angielskiego! Uzyskali oni maksimum punktów, dzięki czemu otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Możemy również poszczycić się pozostałymi Laureatami II oraz III stopnia, a także wyróżnieniem. Oto oni:

Laureaci II stopnia:

Jacek Ogrodowczyk kl.4d, Aleksandra Dusza kl.7a, Paulina Gromik kl.8c

Laureaci III stopnia:

Julia Spek kl.4d, Iga Kołodziejczyk kl.6d, Alicja Jabłońska kl.7a, Martyna Polańska kl.8c

Wyróżnienie:

Tymoteusz Jakubowski kl.4d

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂 Jesteście wspaniali!!!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha