W związku ze Światowym DNIEM KOTA (17.02), przyłączamy się do zabawy. W piątek 8.02 zachęcamy wszystkich uczniów do ubrania gadżetów kocich, można nawet wyglądać jak kot:), najbardziej przebranych nagrodzimy. Zachęcamy uczniów do przyniesienia zdjęcia swojego kociaka na galerię szkolną (kartka A 4 albo mniej) opisana z przodu- imię właściciela, klasa, imię kotka. Jeśli ktoś ma więcej kotów to proszę o umieszczenie ich na jednej fotce. Proszę zebrać zdjęcia i oddać do biblioteki do środy 6.02.
Ogłaszamy też konkurs na „zabawkę dla kota na sznurku”. Można użyć włóczki, pomponów, wykorzystać stare gadżety.Klasy młodsze mogą zrobić je na lekcji plastyki:) Prace należy przynieść do Pani Joanny Jaros- Cycoń też do 6.02.
Dyskoteka karnawałowa dla klas 4-8- wtorek 5.02, 17.00-19.00 na świetlicy.
Opiekun SU Joanna Jaros- Cycoń