SZACH I……………..MAT!!!
W środę w sali lustrzanej Hali Widowiskowo-Sportowej już po raz ósmy odbył się Noworoczny Turniej Szachowy. W imprezie, na którą zaprosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Krzysztofem Mrozkiem („Szachy w Szkole”) wzięło udział ponad sześćdziesięciu uczniów. Drużynowo I miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 6. W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjna okazała się nasza uczennica Zuzanna Adamczyk, a bardzo wysokie V miejsce zajął Bartosz Bała
– Turniej został rozegrany w formule 6 rund po 10 minut na zawodnika – gra z zegarem szachowym. Na koniec najlepszym młodych szachistom wręczono pamiątkowe dyplomy i statuetki oraz drobne upominki. Natomiast wszyscy zostali uhonorowani pamiątkowym medalem.
Korzystając z okazji serdecznie zapraszam wszystkich uczniów klas I-III na zajęcia kółka szachowego, które odbywają się w każdy wtorek o godz.13.40 w sali 24.