Na tarczy wracają reprezentantki naszej szkoły z półfinału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt, który odbył się 08.05.2018r. w Żywcu. Ostatecznie dziewczyny zajęły IV lokatę odpadając z dalszej rywalizacji ( do finału wojewódzkiego mógł awansować tylko zwycięzca turnieju, którym okazał się gospodarz – Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żywcu). Jeszcze raz dziękujemy naszym dziewczętom za godne reprezentowanie NASZEJ SZKOŁY.
Skład drużyny: Wiktoria Paw, Victoria Pierchała, Ewelina Namielska, Dominika Błoniarczyk, Angelika Jezutek, Natalia Kuta, Patrycja Skubel, Laura Sasuła, Hania Kamecka

07.05.2018r. na boisku przy ul. Kościelnej odbył się finał zawodów miejskich w minipiłce nożnej dziewcząt. Impreza została przeprowadzona w ramach Igrzysk Dzieci. Ogromną niespodziankę sprawiły dziewczęta z naszej szkoły. Po wygranych meczach z : SP 20 7:0, SP 18 3:1, i SP 10 2:0 nasze reprezentantki zdecydowanie wygrały zawody awansując do finału zawodów rejonowych.
Skład drużyny: Teresa Bartel, Oliwia Grzonka, Maja Gutowska, Hanna Kamecka, Nadia Kazienko, Ewelina Namielska, Kinga Nowak, Victoria Pierchała, Wiktoria Przybył, Ania Warchał oraz trener Grzegorz Lada

Drużyna siatkarzy z naszej szkoły zdobyła 1 miejsce w powiatowych zawodach mini piłki siatkowej chłopców IGRZYSKA DZIECI.
GRATULUJEMY!

Po zdobyciu mistrzostwa miasta Jastrzębie-Zdrój zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, drużyny nasze udały się na zawody rejonowe do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Radlinie. Po zaciętej walce dziewczęta pod opieką Pana Grzegorza Lady wygrały zawody i zdobyły awans do półfinału wojewódzkiego. Drużyna chłopców Pana Mirosława Rupka musiała uznać wyższość drużyny z Radlina.

Obu zespołom SERDECZNIE GRATULUJEMY.

Dnia 25 kwietnia 2018 na obiektach Zespołu Szkół nr 1 odbyły się Powiatowe Zawody w czwórboju lekkoatletycznym. Dziewczęta naszej szkoły w składzie: Anna Hałaszko, Hanna Kamecka, Dominika Kumor, Kinga Nowak, Wiktoria Paw i Martyna Więcławska wywalczyły 1 miejsce.
Natomiast chłopcy w składzie: Oliwier Borowski, Grzegorz Chmielowiec, Mateusz Frenke, Dawid Murek, Szymon Ozimek, Jakub Satława i Aleks Sałaciński zajęli 2 miejsce.
Opiekunami grup byli kolejno: Mirosław Rupek oraz Maria Musiał.
Gratulujemy!

 

 

23.04.2018r. w Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Radlinie odbyły się finały rejonów w mini siatkówce chłopców i dziewcząt. Przypomnijmy, że udział w tych zawodach, po wygranych turniejach w Jastrzębiu, wywalczyły reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Ostatecznie po zaciętej walce chłopcy zajęli II miejsce, natomiast dziewczynki sensacyjnie wygrały wywalczając sobie tym samym prawo udziału w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się 08.05.2018r. w Żywcu.
Skład naszych drużyn:
-chłopcy: Grzegorz Chmielowiec, Gracjan Dzik, Aleksander Gruszka, Michał Kolekta, Dawid Murek, Szymon Ozimek, Adam Panfil, Jakub Partyka, Mikołaj Podlipny i Szymon Podlyska. Opiekun- Mirosław Rupek.
-dziewczynki: Angelika Jezutek, Hania Kamecka, Natalia Kuta, Daria Miszek, Ewelina Namielska, Wiktoria Paw, Victoria Pierchała, Alicja Chmielowiec, Laura Sasuła, Patrycja Skubel. Opiekun- Grzegorz Lada

 

 

 

badmintonDnia 05.03.2018 w SP 5 odbyły się Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych w Badmintonie. Drużyna naszej szkoły w składzie:
Hanna Kamecka,
Ewelina Namielska,
Laura Sasuła
zajęły 2 miejsce, tym samym kwalifikując się do zawodów rejonowych.
Gratulujemy!

02.03.2018r. nasza szkoła organizowała finał Powiatowych Zawodów Minipiłki Koszykowej Dziewcząt. Niestety dla przyjezdnych szkół nie okazaliśmy się gościnnymi gospodarzami. Po wygranych meczach z: SP 20 30-7 i SP3 24-6 wywalczyliśmy tytuł Mistrzyń Jastrzębia.
Drużyna nasza wystąpiła w następującym składzie: Jezutek Angelika, Kamecka Hania, Kuta Natalia, Błoniarczyk Dominika, Nowak Kinga, Ośko Amelia, Paw Wiktoria, Pierchała Victoria, Rabiniak Kamila, Sasuła Laura i Skubel Patrycja– kapitan.
Opiekun drużyny- Grzegorz Lada

W dniu dzisiejszym ( 26.02.2018r.) w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego na Przyjaźni odbyły się Powiatowe Zawody Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci w kategorii szkół podstawowych. Nasza drużyna po wygranych meczach nad : SP5 2-1, SP10 2-0, SP3 2-1 i SP19 2-0, bezapelacyjnie zdobyła I miejsce i będzie reprezentować nasze Miasto w finale zawodów rejonowych.
Skład:

Pierchała Victoria,
Namielska Ewelina,
Kamecka Hania,
Paw Wiktoria,
Miszek Daria,
Sasuła Laura,
Skubel Patrycja,
Jezutek Angelika,
Kuta Natalia,
Rabiniak Kamila,
Błoniarczyk Dominika,
Chmielowiec Alicja,

oraz opiekunowie: Maria Musiał i Grzegorz Lada
Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

20180226_122724 20180226_125733 20180226_125959

AleksanderAleksander Makarewicz z kl.1c zajął 2 miejsce w kategorii KATA 8-9 lat na turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym w Będzinie.
Gratulujemy!

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha