Siostry- Dominika, Zosia i Ania Kupczak wzięły udział w zawodach pływackich osiągając wysokie
lokaty. Do grona zwycięzców dołączyła także Dominika Kumor.
Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

IMG_0148 IMG_0150

I turniej klasowy „Lubię siatkówkę” za nami.
W dniu 10.11.2017 r. odbył się nasz klasowy turniej siatkówki „dwójek”.
Wystartowało 11 drużyn walka była bardzo zacięta emocje trzymały do samego końca.

I miejsce: Prószyński Jakub, Kern Krystian.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal a najlepsze drużyny piękne puchary.

Sezon 2017/2018 w mini siatkówce rozpoczęty!

W dniu 02.11.2017 r. trzy drużyny chłopców z naszej klasy wystartowały w rozgrywkach ŚLPS. Mecze rozgrywane były na hali MOSIR w Radlinie. A tak przedstawiają się wyniki:
KS J.A.J.O 1- TS Volley II Rybnik 2-0
KS J.A.J.O 1- SMUKS II Orzesze 2-0
KS J.A.J.O 1 – SK Górnik III Radlin 2-0

KS J.A.J.O 2- KS Siatkarz Beskid III Skoczów 2-0
KS J.A.J.O 2- Górnik II Radlin 1-2
KS J.A.J.O 2- Millenium II Porąbka 1-2

KS J.A.J.O 3- SK Górnik I Radlin 0-2
KS J.A.J.O 3- KSG III Bestwina 2-0
KS J.A.J.O 3- Millenium I Porąbka 0-2

W dniu 16.11.2017 r. rozegrane zostały rewanże.

W dniu 03.11.2017r. dwie drużyny dziewcząt z naszej klasy rozegrały na hali MOSIR Mikołów swoje pierwsze mecze w rozgrywkach Śląskiej Ligi. Oto wyniki:
KS J.A.J.O 1- MOSIR I Łaziska Górne 0-2
KS J.A.J.O 1- KPKS III Halemba 1-2
KS J.A.J.O 1- UKS Trójka III Mikołów 2-0
KS J.A.J.O 1- KPKS VIII Halemba 2-0

KS J.A.J.O 2- UKS Trójka I Mikołów 2-0
KS J.A.J.O 2- KPKS I Halemba 1-2
KS J.A.J.O 2- KPKS VII Halemba 2-1
KS J.A.J.O 2- SMUKS I Orzesze 2-0

W dniu 17.11.2017r. zostały rozegrane rewanże

W niedzielę 3 grudnia uczennica kl.Vc Dominika Kupczak zajęła 1 miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich w Woli na dystansie 100m.
Gratulujemy!

Dominika

dyplom1Aleksander Makarewicz z kl.1c zajął 2 miejsce w kategorii KATA chłopcy do lat 7 w IX Turnieju Kumite, który odbył się 4 listopada w Jastrzębiu- Zdroju.
Gratulujemy!

W imprezie w sieradzkim Turnieju o Puchar Prezydenta tego miasta wzięło udział ponad 200 karateków z 39 klubów reprezentujących Polskę, Czechy, Niemcy i Rosję.
Uczeń naszej szkoły- Aleksander Makarewicz z kl.1c wywalczył złoto w tym międzynarodowym turnieju (kata dzieci 6-7 lat).

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Więcej informacji na stronie: 

http://jasnet.pl/?m=sport&mod=publicystyka&id=44482

karate

Lena Bizoń z kl.3d zdobyła dwa srebrne medale w Taekwondo International Open European Championships w Częstochowie w dwóch różnych kategoriach: speed kicking children oraz soft stick sparring.
Gratulujemy Lenie i oczywiście czekamy na kolejne sukcesy!

Lena

Zosia Kupczak z kl.2a zajęła 3 miejsce w VII Memoriale Pływackim im. Krzysztofa Kanika w Goczałkowicach- Zd. – 50 m stylem klasycznym.
Gratulujemy!

Zosia

Dominika Kupczak z kl.4c zajęła 3 miejsce w VII Mitingu Pływackim w Goczałkowicach Zd. – 50m stylem klasycznym.
Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Dominika 2

Tymoteusz Jakubowski z kl.2d otrzymał dyplom za potwierdzenie swoich zdolności pływackich w zawodach.
Gratulujemy!

Tymoteusz

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha