Dnia 05.02.2019r. zostały rozegrane Mistrzostwa Jastrzębia w piłce siatkowej. Nasza drużyna w składzie: Martyna Balasa, Adrianna Szymańska, Laura Sasuła, Anna Zajączkowska, Julia Naklicka, Ramona Płotka, Emilia Basiura, Hanna Kamecka, Patrycja Skubel- zajęła świetne III miejsce.
Gratulacje!

Dnia 30.01.2019r zespół dziewcząt SP 6 w składzie : Wiktoria Przybył, Alicja Chmielowiec, Daria Miszek, Karolina Dudek, Iga Kołodziejczyk, Zofia Brzeźny, Maja Gutowska, Maja Sochańska, Oliwia Grzonka, Wiktoria Tomaszewska, zajęły II miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Siatkowej, które odbyły się w ZSMS w Jastrzębiu-Zdroju.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczennicy klasy 3a Nataszy Banasiak zima nie przeszkadza w zdobywaniu wysokich lokat w zawodach TEAKWONDO. Na V Mikołajkowych zawodach w Marklowicach zdobyła 1 miejsce w konkurencji TECHNIKI SPECJALNE oraz 3 miejsce w konkurencji WALKI SOFT.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia z mistrzostw Jastrzębia- Zdroju w mini piłce ręcznej. Nasi uczniowie zajęli czwarte miejsce. Warto dodać, że kadra składała się głównie z uczniów piątych klas, która dzielnie stawiała czoła przeciwnikom z klas szóstych.

SZACH I……………..MAT!!!
W środę w sali lustrzanej Hali Widowiskowo-Sportowej już po raz ósmy odbył się Noworoczny Turniej Szachowy. W imprezie, na którą zaprosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Krzysztofem Mrozkiem („Szachy w Szkole”) wzięło udział ponad sześćdziesięciu uczniów. Drużynowo I miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 6. W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjna okazała się nasza uczennica Zuzanna Adamczyk, a bardzo wysokie V miejsce zajął Bartosz Bała
– Turniej został rozegrany w formule 6 rund po 10 minut na zawodnika – gra z zegarem szachowym. Na koniec najlepszym młodych szachistom wręczono pamiątkowe dyplomy i statuetki oraz drobne upominki. Natomiast wszyscy zostali uhonorowani pamiątkowym medalem.
Korzystając z okazji serdecznie zapraszam wszystkich uczniów klas I-III na zajęcia kółka szachowego, które odbywają się w każdy wtorek o godz.13.40 w sali 24.
Grzegorz Lada

Nasze wspaniałe pływaczki wzięły udział w XV Mikołajkowych Zawodach Pływackich w Woli i zajęły kolejno:
Dominika Kupczak z kl.6c1 miejsce w kategorii 50 m klasyczny i 3 miejsce w kategorii 100 m zmienny,
Dominika Kumor z kl.6b2 miejsce w kategorii 50 m grzbietowy.
Dziewczyny, jesteście wspaniałe! Czekamy na Wasze dalsze sukcesy!

Uczennice klas szóstych wzięły udział w Mikołajkowym Mitingu Pływackim w Knurowie , gdzie zajęły kolejno następujące lokaty:
*Dominika Kupczak– zajęła 2 miejsce w konkurencji: 100m zmienny i 3 miejsce w 50m klasyczny,
*Dominika Kumor – zajęła 3 miejsce w konkurencji: 50m grzbietowy.
Gratulujemy młodym pływaczkom!

W dniach 30.10.2018 i 31.10.2018 w SP 5 z Jastrzębiu-Zdroju odbyły się Powiatowe Zawody Badmintona dziewcząt i chłopców.
Chłopcy w składzie:
-Jakub Ceglarek
-Tomasz Korzeniewski
-Alan Lepiarz
zajęli 3 miejsce.
Dziewczęta w składzie:
-Oliwia Danek
-Julia Kowalska
-Martyna Więcławska
zajęły 2 miejsce.
Gratulujemy wyników!

Uczennica klasy 6c- Dominika Kupczak zdobyła dwa medale- srebrny i brązowy w V Jesiennych Zawodach Pływackich w Woli.
Gratulujemy!

11 października reprezentantki naszej szkoły zdobyły 1 miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w Igrzyskach Dzieci.
Gratulujemy!

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha