W imprezie w sieradzkim Turnieju o Puchar Prezydenta tego miasta wzięło udział ponad 200 karateków z 39 klubów reprezentujących Polskę, Czechy, Niemcy i Rosję.
Uczeń naszej szkoły- Aleksander Makarewicz z kl.1c wywalczył złoto w tym międzynarodowym turnieju (kata dzieci 6-7 lat).

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Więcej informacji na stronie: 

http://jasnet.pl/?m=sport&mod=publicystyka&id=44482

karate

Lena Bizoń z kl.3d zdobyła dwa srebrne medale w Taekwondo International Open European Championships w Częstochowie w dwóch różnych kategoriach: speed kicking children oraz soft stick sparring.
Gratulujemy Lenie i oczywiście czekamy na kolejne sukcesy!

Lena

Zosia Kupczak z kl.2a zajęła 3 miejsce w VII Memoriale Pływackim im. Krzysztofa Kanika w Goczałkowicach- Zd. – 50 m stylem klasycznym.
Gratulujemy!

Zosia

Dominika Kupczak z kl.4c zajęła 3 miejsce w VII Mitingu Pływackim w Goczałkowicach Zd. – 50m stylem klasycznym.
Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Dominika 2

Tymoteusz Jakubowski z kl.2d otrzymał dyplom za potwierdzenie swoich zdolności pływackich w zawodach.
Gratulujemy!

Tymoteusz

Monika Kolawa z kl.2d zajęła 3 miejsce w Zawodach Wędkarskich z okazji Dnia Dziecka w kat. 7-10 lat.
Gratulujemy!

Monika

Lena Bizoń z kl.2d sięgnęła po złoto w Silesia Mistral Open Cup w Będzinie w zawodach Taekwondo.
Gratulujemy!

Lena

 

Dominika Kupczak z kl.4c i Zosia Kupczak z kl.2a wzięły udział w Regionalnym Mitingu Pływackim z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym w Knurowie. Zosia zajęła w swojej kategorii wiekowej II i III miejsce, a Dominika III miejsce.
Gratulujemy!

Zosia i Dominika

Lena Bizoń z kl.2d zajęła 1 miejsce w konkurencji TEMPÓWKI w Drużynowych Mistrzostwach Polski Taekwon-do ZS PUT, które odbyły się 23 kwietnia 2017r. w Zawierciu.
Gratulujemy!

lena

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych. Zawody zostały rozegrane 21.04.2017 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Kościelnej. Nasze reprezentantki nie miały sobie równych i wygrały kolejno z : SP 16, SP15, SP1 , oraz zremisowały z SP10.
W nagrodę dziewczyny będą reprezentowały Gminę Jastrzębie- Zdrój w finale zawodów rejonowych. Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Zuzanna Jarząbek, Victoria Pierchała, Emilia Basiura, Zuzanna Jaworska, Hania Kamecka, Kinga Nowak, Ewelina Namielska, Zuzanna Fujak oraz Wiktoria Paw.
Nauczyciel prowadzący drużynę – Grzegorz Lada.

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha