Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne serdecznie dziękują za pomoc na rzecz dzieci z kl.1b, wsparcie przyczyniające się do rozwoju talentów tanecznych oraz szerzenie kultury w Jastrzębiu- Zdroju.

podziękowanie panu Arkadiuszowi Zięta

podziękowanie panu Kazimierzowi Warszawskiemu

podziękowanie panu Tomaszowi Dąbrowskiemu

13 stycznia 2019r. – podczas „27 FINAŁU WOŚP” klasa I b wraz z Prezydent Miasta Jastrzębie – Zdrój Anną Hetman i mieszkańcami miasta podjęła PRÓBĘ BICIA REKORDU W TAŃCU POLONEZA.
BRAWO PIERWSZAKI 🙂

 

 

Miło wspominamy klasową wigilijkę. Jak widać na zdjęciach jesteśmy zgraną klasą i dobrze się ze sobą czujemy.

17 grudnia odwiedził nas ratownik medyczny i przeszkolił w zakresie pierwszej pomocy. Od tej chwili wiemy jak zostać MAŁYM BOHATEREM i uratować komuś życie.

Na kolejnych zdjęciach możemy obejrzeć:

-mikołajkową rozgrzewkę,
-powtarzanie kroków i układów tanecznych,
-cha-cha i samba wychodzą im już świetnie,
-uwielbiają walca angielskiego i wiedeńskiego.
Oczywiście do grzecznych dzieci przyszedł św. Mikołaj i przyniósł prezenty.

21 listopada 2018r. przyjęto nas do grupy wiekowej „SKRZATY”. Król Maciuś I ze swoją świtą testował naszą odwagę i wytrzymałość. Jedną z prób było jedzenie cytryny z uśmiechem. Oto nasze miny.
Po złożeniu przysięgi i podpisów (odciski palców) otrzymaliśmy dyplom, jako dowód pomyślnego przejścia wszystkich zadań.

Kaja Łysio z klasy 1b w piątek 30 listopada brała udział w Mistrzostwach Świata Ido Championship Ossa 2018. Razem z koleżanką Karoliną zdobyły tytuł Mistrzyń Świata w kategorii Duet Baletowy do lat 7!!!
Dziewczynki w marcu tego roku wywalczyły złoto na Mistrzostwach Polski, co dało im przepustkę do udziału w tak prestiżowej imprezie tanecznej jaką był udział w Mistrzostwach Świata. Na obu imprezach dziewczynki pokazały znakomite umiejętności otrzymując najwyższe noty.

15 listopada 2018r. zaprezentowaliśmy swoje umiejętności taneczne na Apelu dla Niepodległej. Trudno było nam przed występem zapanować nad tremą, ale udało się! Nasz polonez bardzo się spodobał.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji:

https://www.youtube.com/watch?v=HCF9CsYlryo

Teraz jesteśmy już prawdziwymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu – Zdroju. Dnia 8 listopada 2018r. odbyła się uroczystość ŚLUBOWANIA KLAS PIERWSZYCH. Musieliśmy wykonać wiele prób i zadań, aby móc zaprezentować rodzicom, czego nauczyliśmy się przez te dwa miesiące w szkole.

Klasa I b „taneczna” rozpoczęła we wrześniu zajęcia z trenerem i choreografem, mistrzem tańca towarzyskiego Wojciechem Wolinowskim. Bawimy się wspaniale, a przy okazji nabieramy nowych doświadczeń i umiejętności.

Oto nasza pierwsza fotogaleria:

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha