21 listopada 2018r. przyjęto nas do grupy wiekowej „SKRZATY”. Król Maciuś I ze swoją świtą testował naszą odwagę i wytrzymałość. Jedną z prób było jedzenie cytryny z uśmiechem. Oto nasze miny.
Po złożeniu przysięgi i podpisów (odciski palców) otrzymaliśmy dyplom, jako dowód pomyślnego przejścia wszystkich zadań.

Kaja Łysio z klasy 1b w piątek 30 listopada brała udział w Mistrzostwach Świata Ido Championship Ossa 2018. Razem z koleżanką Karoliną zdobyły tytuł Mistrzyń Świata w kategorii Duet Baletowy do lat 7!!!
Dziewczynki w marcu tego roku wywalczyły złoto na Mistrzostwach Polski, co dało im przepustkę do udziału w tak prestiżowej imprezie tanecznej jaką był udział w Mistrzostwach Świata. Na obu imprezach dziewczynki pokazały znakomite umiejętności otrzymując najwyższe noty.

15 listopada 2018r. zaprezentowaliśmy swoje umiejętności taneczne na Apelu dla Niepodległej. Trudno było nam przed występem zapanować nad tremą, ale udało się! Nasz polonez bardzo się spodobał.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji:

https://www.youtube.com/watch?v=HCF9CsYlryo

Teraz jesteśmy już prawdziwymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu – Zdroju. Dnia 8 listopada 2018r. odbyła się uroczystość ŚLUBOWANIA KLAS PIERWSZYCH. Musieliśmy wykonać wiele prób i zadań, aby móc zaprezentować rodzicom, czego nauczyliśmy się przez te dwa miesiące w szkole.

Klasa I b „taneczna” rozpoczęła we wrześniu zajęcia z trenerem i choreografem, mistrzem tańca towarzyskiego Wojciechem Wolinowskim. Bawimy się wspaniale, a przy okazji nabieramy nowych doświadczeń i umiejętności.

Oto nasza pierwsza fotogaleria:

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka Suffusion theme by Sayontan Sinha